Ability Melbourne Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - MELBOURNE

Okul Hakkında

ABILITY EDUCATION MELBOURNE AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULU

Ability Avustralya İngilizce Dil Okulları

Kökeni 1996 yılına dayanan Ability Education Dil Okulu, coşkulu, enerjik kadrosuyla öğrencilerine rahat ve eğlenceli bir atmosfer sunar. Ability, Avustralya’daki en arkadaş canlısı okullardan biri olarak bilinmektedir. Öğretmenlerin hepsi ana dili İngilizce olan, öğrencileriyle ilgili ve etkili eğitim veren kişilerdir. Kurslar, öğrencilerin elde edebilecekleri en yüksek başarıyı sağlama amaçlı dizayn edilmiştir. Sınıflar her ülkeden öğrencilerle güzelce karıştırılır. Yüksek kalitesi sayesinde Ability, English Australia ve Quality English’in ilk Avustralya üyesidir. Okulun Sydney ve Melbourne’de olmak üzere 2 şubesi vardır 
 

Ability Education Avustralya İngilizce Dil Okulu Melbourbe Merkezi

Ability Melbourne şubesi Central Business District’de, çeşitli dükkan, restoran, bar ve eğlencenin tam kalbinde konumlanmıştır. Merkezde olmasından dolayı tramvay ve tren istasyonuna, Yarra River’da gezinti yapabileceğiniz Southbank’a, alışveriş yapıp, yemek yiyip, dolaşabileceğiniz Crown Casino’ya kısa bir yürüme mesafesindedir. Şehirde canlı müzik ve eğlenceyi birçok alanda bulabilirsiniz. Brunswick St, Fitzroy en ünlü olanlardan biridir. Okulun kampüsü büyük, ferah ve güneş ışığı alan sınıflara sahiptir. Parlak ve güzel renkleriyle okul, öğrencilerinin sıcak ve rahat bir atmosferde eğitim görmelerini sağlar. Okulda ücretsiz çay ve kahve içebilirsiniz. Melbourne Avustralya’nın kültür merkezidir. Avustralya’daki en iyi spor, moda ve kültürel festivalleri sunar. Festivalleri, spor ve kültür etkinlikleriyle ünlüdür. Ülkedeki en iyi restoran, bar ve sanat galerilerinin Melbourne’de olduğu tartışılmaz bir konudur. 3.5 milyon nüfusuyla Melbourne Avustralya'daki ikinci en büyük kenttir. Ayrıca en düşük suç oranına sahiptir. Melbourne’un yüksek kaliteli okulları ve uluslararası ünü, şehri çalışmak için harika bir yer haline getirmiştir. dünyanın en çok kültürlü ve hoşgörülü kentlerinden biridir.

 
ABILITY EDUCATION MELBOURNE İNGİLİZCE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR

- Genel İngilizce Programı

- Akademik İngilizce Programı

- İş İngilizcesi Programı

- Sınav Hazırlık Programları

- Lise Hazırlık Programı 

 
 Ability Melbourne Genel İngilizce Programı
 Haftalık Ders Sayısı  20 saat
 İngilizce düzeyi  Başlangıç - İleri
 Program süresi  2 – 52 Hafta
 Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
 Ders süresi  50 dk
 Başlangıç Tarihi  Her hafta

Ability Genel İngilizce programı Beginner’den Advanced’e tüm seviyelere açıktır. Eğlenceli bir ortamda, dinamik bir çevrede, öğrencilerin en iyi atmosferde öğrenim görmelerini sağlar. İngilizcenin 4 temel becerisi (okuma,yazma,dinleme,konuşma) üzerine kurulu olan programda haftada 20 saat ders görülmektedir ve temel beceri dersleri gramer dersleriyle desteklenmektedir. Her Pazartesi başlangıcın mümkün olduğu bu kurs öğrencinin ihtiyacına göre dilediği uzunlukta katılma şansı vardır.

 

 

ILSC MELBOURNE KARŞILAŞTIRMALI İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Kurs ücretlerine Türk öğrencilere yönelik İndirim kampanyası uygulanmıştır.

  12 hf 20 hf 24 hf 30 hf 36 hf 40 hf 44 hf 48 hf
Okul Ücreti (*) 2760 4600 5520